Kozmetické produkty tvoria neodmysliteľnú súčasť našich ranných či večerných rituálov. Sú prvkom, bez ktorého si väčšina z nás nevie predstaviť svoj deň. Šampóny, telové mlieka, denné či nočné pleťové krémy sa stali súčasťou našej starostlivosti o pleť a nevieme si už bez nich predstaviť ani jediný deň. Často sa však stáva, že naša pokožka trpí najmä kvôli nevhodne zvoleným kozmetickým prípravkom, ktoré ju vysušujú, dráždia a stoja za vznikom drobných poškodení, ktoré neskôr môžu prejsť do oveľa vážnejšieho problému akým je napríklad akné. Akné nie je len estetický problém, ktorý sa snažíme maskovať rôznou dekoratívnou kozmetikou. Je to znamenie, že nepostupujeme pri starostlivosti o svoju pokožku správne.

Naša kozmetika sa zameriava na spájanie ingrediencií prospešných pre zdravie pokožky. Rašelina, bambucké maslo a zelený čaj sú prírodné prísady, ktoré nájdete v našich produktoch a ktoré sa starajú o liečbu jemných nedokonalostí a poškodení. Rašelinový extrakt obsiahnutý v našich produktoch je pre svoje liečivé účinky známy už dlhé roky – veď už kúpeľné centrá 19. storočia poznali rašelinu pre jej schopnosť uľavovať od bolesti a zároveň liečiť. Antiseptické a hojivé účinky rašeliny sme sa rozhodli vo svojich produktoch použiť na boj proti kožným ochoreniam ako sú napríklad akné, ekzém či psoriáza. Rašelina sa vstrebáva a preniká až do epidermálnych buniek, ktoré ovplyvňuje a spomaľuje proces starnutia pokožky. Rašelinový extrakt obsiahnutý v našich výrobkov pochádza z kvalitného zdroja a nie je ovplyvnený znečistením.

Zelený čaj známy ako elixír mladosti, zdravia a krásy či bambucké maslo zas prinavracajú pokožke stratený jas a hydratáciu, pomáhajú ju tonizovať a tiež bojujú proti prvým známkam starnutia. Sú to prísady, ktorých zázračné účinky sú známe už dlhé storočia a sú pre ne uznávané v rôznych kútoch sveta. Všetky prísady do našej kozmetiky vyberáme s dôrazom na kvalitu, pretože len kvalitné prísady môžu správne plniť svoju úlohu v našich kozmetických prípravkoch.

Stránka beautypeat.sk ponúka široké spektrum produktov vhodných na starostlivosť o pleť poškodenú podmienkami okolitého prostredia. Naše hydratačné krémy s rašelinovým extraktom, zeleným čajom a bambuckým maslom prinavracajú pleti stratenú hydratáciu, jas a účinnú ochranu pred vznikom nedokonalostí. Telové mlieka, sprchové gély či glycerínové mydlá sa stanú obľúbenou súčasťou vašich domácich kúpeľov a prinesú pohodu a stratenú rovnováhu.

Súčasťou našej bohatej ponuky sú Balneo produkty, ktoré nielen pôsobia na celkové zdravie pokožky a pomáhajú zmierňovať bolestivé prejavy akné, psoriázy alebo ekzému, ale účinne bojujú aj proti ochoreniam pohybového aparátu, reume, urologických a gynekologických ťažkostiach a chorobách tráviaceho traktu. Sú účinným bojovníkom pri estetickom probléme, s ktorým bojuje veľké percento žien a trápi ich najmä v letných mesiacoch – celulitíde. Rašelinový kúpeľ či jednorazový rašelinový extrakt sú produkty, ktoré vás nielen zaujmú, ale aj pomôžu od problémov, estetických či zdravotných, ktoré Vás trápia a od ktorých si neviete rady.

Kozmetika s výťažkom z rašeliny a obsahom zeleného čaju a bambuckého masla je správnou voľbou pre každý typ pokožky. Stránka beautypeat.sk ponúka produkty, ktoré ulahodia každému a ktorých používanie Vám prinesie krásnu a žiarivú pokožku bez nedokonalostí a podráždenia.

Share This